Hakkımızda Hakkımızda

Özel Eryaman Hastanesi

Tüm amacımız ihtiyaç duyulan niteliklerde sağlık hizmetini herkes için erişilebilir kılmaktır.

Ankara’nın Eryaman semtinde, 78 yatak kapasiteli, 9000 m2 alana sahip hastanemizde; bina otomasyon sistemi, son teknoloji cihazlarla donatılmış Radyoloji Bölümü (Dijital Röntgen, Mammografi, Kemik Dansitometri, Ultrason, Manyetik Rezonans, Tomografi), dahili, koroner, yeni doğan ve genel yoğun bakım üniteleri ile bütün branşlarda hizmet vermekteyiz.

Birbirinden farklı birçok sağlık hizmetini kapsayan bir sağlık kurumu olmamız nedeni ile Eryaman semtinde farklılık yaratmaktayız. Alanında uzman hekimlerden oluşan akademik kadromuz, hasta odaklı hizmet anlayışı, modern donanım ve yenilikçi bakış açısı ile Eryaman’ın sağlık merkeziyiz.

Son derece kapsamlı, 78 yatak kapasiteli, en modern donanıma sahip 4 adet ameliyathanesi olan, birbirleriyle ve ameliyathane ile doğrudan bağlantılı 6 yataklı dahili yoğun bakım ünitemiz, 5 yataklı koroner yoğun bakım ünitemiz ve 5 yataklı yeni doğan yoğun bakım ünitemiz ile, bütün branşlarda hizmet vermekteyiz. Her 3 yoğun bakım ünitesi içinde izolasyon için hazırlanmış odalarımız mevcuttur.

Hastanemizin en önemli önceliği, sağlık sorunlarını bütüncül olarak çözümleme potansiyelidir.

7/24 sağlık hizmetinin nitelikli bir şekilde sunulması için çalışan, ekiplerin yeterliliği, değişik uzman ve meslek gruplarının tedavi ve bakım süreçlerinde birbirleriyle iletişim içerisinde olmaları, konsültasyon isteklerine en kısa sürede yanıt verilmesi gibi süreçlerde sizler için zamanın öneminin farkında olarak hareket ediyoruz.

Var olan kaynakların doğru kullanımı, yeterli ve gerekli tetkik/tedavi yöntemlerinin seçimi sağlık hizmetinizin ödemesini yapan kuruluşların kaynaklarına saygı göstermek, çağdaş sağlık kurumlarının üzerine titizlikle eğildikleri konular arasındadır. Amacımız hasta memnuniyeti ve güvenliği için kaliteli ve yenilikçi bir hizmet vermektir.

Hastanemizde engelli vatandaşlar için otopark, tekerlekli sandalyeler, görme engelli hastalarımız için zemin kabartmaları, hastane girişinde ve asansörlerde Braille alfabesi ile yazılmış kat planları bulunmaktadır. Yataklı servislerimizde engelli hastalarımızın her türlü ihtiyacına cevap verebilecek engelli odaları, tüm kat ve polikliniklerde kolay ulaşılabilecek engelli lavaboları ve bekleme salonları hizmetinizdedir.

  • Sorunlara Bütüncül Çözümler
  • Yenilikçi Hizmet
  • 7 / 24 Sağlık Hizmeti