KOZMETOLOJİ

Lazerin geleceği MIX atım inavation teknoloji, Alexandrite, Diode ve ND-YAG Laser System

HYBRID ALEXANDRITE MIX ATIM İNAVATİON TEKNOLOJİ, ALEXANDRİTE, DİODE VE ND-YAG LASER SYSTEM

Hybrid Alexandrite lazer ve Nd:YAG lazerin mükemmel kombinasyonu

Hybrid Alexandrite lazerin kısa sürede sonuç vermesi ağrının az olması ve hızlı sonuç vermesi bu tercihin en büyük sebeplerindendir. Cihazda bulunan hava soğutma, gerektiğinde kontakt soğutma sistemi epidermisi koruyarak hem yanık riskini hem de acıyı en aza indirir ve bu sayede komplikasyon gelişmesini önler.

Nd:YAG lazer ise; epilasyonda daha derin kıllarda ve ince tüylerde etkilidir ama biraz ağrılıdır. Bu ikisinin beraber kullanım sonucu cilde verilen enerji dozu her birinden yarı yarıya kullanıldığı için hem ağrı azalır hem de kıl foliküllerinin daha etkili bir şekilde yok edilmesi sağlanır.

Nd:YAG lazerin cildi sıkılaştırıcı ve varis görünümünü azaltıcı etkisinden de yararlanabilirsiniz.

PRP ( PLATELET RICH PLASMA )

Trombosit yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulama yöntemidir. Kişiden alınan kan santrifüjden geçirilerek (ayrıştırılarak) bileşenlerine ayrılır ve elde edilen “Planet” yönünden zenginleştirilmiş plazmanın yine aynı kişiye cilt gençleştirme ve yapılanmasına destek olma amaçlı enjeksiyon yoluyla geri verilmesi işlemidir.


COSMOPEN

Yıllar ilerledikçe cilt nem ve elastikiyetini kaybeder ve yaşlanır.

Kollejen yapımı azalır, var olan kollejen lifleri kalınlaşır.

Derinin altı ve üstündeki dokularda çizgilerin oluşmasıyla deride kırışıklıklar oluşur. Yaş ilerledikçe bu çizgiler daha da derinleşir.

Cosmopen cilt yenileme sistemi ile kırışık cilt uyarılır ve cildin kolljen üretimi tetiklenir.

Herhangi bir cilt problemi olmaksızın yalnız anti – ageing amaçlı kullanılabildiği gibi cilt yenileme, Prp, kırışıklık, akne izleri, yanık ve yara izleri, saç bakımı, selülit ve çatlak gibi vücudun tüm bölgelerinde kullanıma uygundur.

KOZMOTOLOJİ BÖLÜMÜNDE YAPILAN İŞLEMLER

*Kimyasal Peeling

*Mezoterapi

*Botox

*Dolgu

*Selülit Tedavisi

*Kılcal Damar Tedavisi

*Hücresel Doku Yenileme

*Terleme Tedavisi

*Cilt Bakımı

*NdiYag ile Cilt Sıkılaştırma