Sosyal Proje & Duyurular
Bilimsel Araştırmalar Sonucunda “SOMON BALIĞI” Sperminin İnsan Cildindeki Eksilen Proteinleri Tamamlayabilen En İyi Kaynak Olduğu İspatlanmıştır.

Yepyeni bu yöntem ile daha genç ve daha taze bir cilde kavuşmak mümkün. Üstelik alışılagelmiş kimyasal bakım ürünleri olmaksızın. Tamamen doğal ve uygulamada canınızın yanmaması da cabası. Bu yeni yöntemde saf hyaluronik asit ve somon balığı spermlerinden elde edilen DNA molekülleri bulunmakta ve ciltte hücre yenilemesi sağlanmaktadır. Sonuca ulaşmaktaki hızı sayesinde de son günlerde oldukça popüler olmuştur.
Somon DNA’ ile cildimizin çevresel faktörlerden ve yaşlanma belirtilerinin giderilmesi amacıyla geliştirilmiş önemli bir anti aging yani gençleştirme ürünüdür. Etkinliği ve başarısı bilimsel olarak da kanıtlanmış bir yöntemdir.
Cildinizin analizinden sonra ihtiyaç duyduğu farklı vitamin takviyeleri de yapılabilir. Ciltteki çoğu vitamin ve protein ihtiyaçlarını sağlayan Somon DNA tedavisi, doğal onarım yaparak ve cildi gençleştirir.

Hastalar her işlemden sonra ciltlerinin biraz daha canlandığını görür ve her sabah daha genç bir ciltle uyanırlar. Somon DNA’sının ciltteki bu etkisi bilimsel araştırmalarla da kanıtlanmıştır.